Wygodne hamaki

Sezon na odpoczynek się na świeżym powietrzu czas zacząć! W tych hamakach z pewnością się odprężysz.
<B>Hamak Trynidad</B> to unikatowe połączenie dwóch cech - komfortu i estetyki. Możesz postawić go gdzie chcesz i spędzić w nim czas jak chcesz. Bardzo trwała konstrukcja, wytrzymałe poszycie i siatka chroniąca przed owadami to cechy które pozwolą ci w upalną noc spać spokojnie pod gołym niebem - jeśli tylko masz na to ochotę. 
<BR />Cena: 1 019,20 zł
<BR />Dostępny na bazkar.pl Hamak Trynidad to unikatowe połączenie dwóch cech - komfortu i estetyki. Możesz postawić go gdzie chcesz i spędzić w nim czas jak chcesz. Bardzo trwała konstrukcja, wytrzymałe poszycie i siatka chroniąca przed owadami to cechy które pozwolą ci w upalną noc spać spokojnie pod gołym niebem - jeśli tylko masz na to ochotę.
Cena: 1 019,20 zł
Dostępny na bazkar.pl mat. prasowe
<B>Hamak Headdemock</B>
Hamak Fatboy to twoja prywatna strefa relaksu. Dzięki solidnej konstrukcji i obszernemu siedzisku będziesz unosił się ponad ziemią sam lub z towarzyszem.
<BR />Cena: 1 449,68 zł
<BR />Dostępny na atakdesign.pl Hamak Headdemock Hamak Fatboy to twoja prywatna strefa relaksu. Dzięki solidnej konstrukcji i obszernemu siedzisku będziesz unosił się ponad ziemią sam lub z towarzyszem.
Cena: 1 449,68 zł
Dostępny na atakdesign.pl mat. prasowe
<B>Hamak Currambera</B>
<BR />Jednoosobowy hamak kolumbijski z drążkiem, w pomarańczowe pasy, dodatkowo wzmocniony drążkiem i wykonany z bawełny organicznej barwionej naturalnymi i nieblaknącymi barwnikami. Idealny do ogrodu i także do domu. W cenę wliczony jest pokrowiec w tym samym kolorze.
<BR />Cena: 299zł
<BR />Dostępny na hamaki.com.pl Hamak Currambera
Jednoosobowy hamak kolumbijski z drążkiem, w pomarańczowe pasy, dodatkowo wzmocniony drążkiem i wykonany z bawełny organicznej barwionej naturalnymi i nieblaknącymi barwnikami. Idealny do ogrodu i także do domu. W cenę wliczony jest pokrowiec w tym samym kolorze.
Cena: 299zł
Dostępny na hamaki.com.pl mat. prasowe
<B>Hamak Enamorada.</B> <BR />'Romantyczny', dla zakochanych, jak wskazuje nazwa. Dwuosobowy hamak brazylijski w kolorze ecr?, bez drążka. Wykonany według tradycji brazylijskiej, wykończony koronkami i frędzlami. Bardzo wytrzymały dzięki podwójnej siatce macramé. Idealny do domu, i ogrodu. Jest lekki, bardzo wygodny. Wykonany w 100% z bawełny niebarwionej. W zestawie futerał na hamak.
<BR />Cena: 869zł
<BR />Dostępny na hamaki.com.pl Hamak Enamorada.
'Romantyczny', dla zakochanych, jak wskazuje nazwa. Dwuosobowy hamak brazylijski w kolorze ecr?, bez drążka. Wykonany według tradycji brazylijskiej, wykończony koronkami i frędzlami. Bardzo wytrzymały dzięki podwójnej siatce macramé. Idealny do domu, i ogrodu. Jest lekki, bardzo wygodny. Wykonany w 100% z bawełny niebarwionej. W zestawie futerał na hamak.
Cena: 869zł
Dostępny na hamaki.com.pl mat. prasowe
<B>Fotel hamakowy Casera</B> Fotel hamakowy wykonany w stylu kolumbijskim, w biało-brązowe pasy. Bardzo wytrzymały: plecionka warkoczowa i drążek zapewniają maksymalne bezpieczeństwo. Dużym atutem jest lekkość i wygoda tego fotela: można zawiesić go w ogrodzie i w domu. Wykonany jest z bawełny organicznej; barwiony naturalnymi, długotrwałymi i nieblaknącymi barwnikami. W standardzie, posiada przegub bezpieczeństwa, który zapobiega skręcaniu się sznurków hamaku i tym samym ewentualnym zerwaniu ich i/lub odkręceniu śruby, na której zamocowany jest hamak/fotel hamakowy.
<BR />Cena:529zł
<BR />Dostępny na hamaki.com.pl Fotel hamakowy Casera Fotel hamakowy wykonany w stylu kolumbijskim, w biało-brązowe pasy. Bardzo wytrzymały: plecionka warkoczowa i drążek zapewniają maksymalne bezpieczeństwo. Dużym atutem jest lekkość i wygoda tego fotela: można zawiesić go w ogrodzie i w domu. Wykonany jest z bawełny organicznej; barwiony naturalnymi, długotrwałymi i nieblaknącymi barwnikami. W standardzie, posiada przegub bezpieczeństwa, który zapobiega skręcaniu się sznurków hamaku i tym samym ewentualnym zerwaniu ich i/lub odkręceniu śruby, na której zamocowany jest hamak/fotel hamakowy.
Cena:529zł
Dostępny na hamaki.com.pl mat. prasowe.pl
Leżak DOMINGO koral - W tym leżaku możesz wypoczywać z całą rodziną. Leżak ten może pozostawać w ogrodzie przez całe lato, ponieważ wykonany jest z szybkoschnącego, odpornego na warunki atmosferyczne materiału.
<BR />Cena: 566 zł
<BR />Dostępny na whamaku.pl Leżak DOMINGO koral - W tym leżaku możesz wypoczywać z całą rodziną. Leżak ten może pozostawać w ogrodzie przez całe lato, ponieważ wykonany jest z szybkoschnącego, odpornego na warunki atmosferyczne materiału.
Cena: 566 zł
Dostępny na whamaku.pl mat. prasowe
<B>Zestaw hamakowy Currambera</B>
<BR />Cena:979zł
<BR />Dostępny na whamaku.pl
Zestaw hamakowy Currambera
Cena:979zł
Dostępny na whamaku.pl mat. prasowe
<Zestaw hamakowy Caribena</B> <BR />Zestaw hamakowy  Caribena składający się z : bawełnianego hamaka Caribena i regulowanego, metalowego stojaka hamakowego Mediterraneo w kolorze niebieskim.
<BR />Cena: 848 zł
<BR />Dostępny na whamaku.pl
Zestaw hamakowy Caribena składający się z : bawełnianego hamaka Caribena i regulowanego, metalowego stojaka hamakowego Mediterraneo w kolorze niebieskim.
Cena: 848 zł
Dostępny na whamaku.pl mat. prasowe
<B>Zestaw hamakowy Botanica</B> składający się z bawełnianego dwuososbowego hamaka Botanica i drewnianego eleganckiego stojaka hamakowego Atlantico do hamaków dwuosobowych.
<BR />Cena: 2066 zł
<BR />Dostępny na whamaku.com.pl Zestaw hamakowy Botanica składający się z bawełnianego dwuososbowego hamaka Botanica i drewnianego eleganckiego stojaka hamakowego Atlantico do hamaków dwuosobowych.
Cena: 2066 zł
Dostępny na whamaku.com.pl mat. prasowe
Hamak z drążkiem R 140
<BR />Cena: 400 zł
<BR />Dostępny na mablobranie.pl
Hamak z drążkiem R 140
Cena: 400 zł
Dostępny na mablobranie.pl mat. prasowe