Spray na owady biegające

Wygodny w użyciu, bezwonny oraz szybko działający środek do zwalczania owadów biegających w pomieszczeniach zamkniętych (domy, garaże, szopy). Wykazuje dobrą skuteczność przeciwko mrówkom, karaluchom i innym insektom.

Działanie:

Produkt zawiera uzupełniające się substancje aktywne. Insektycydy, które działają żołądkowo i kontaktowo paraliżują system nerwowy mrówek (tetrametryna) oraz karaluchów (permetryna) powodując ich śmierć.

Trzecia substancją jest piperonil butoksylu, który działa pomocniczo hamując przebieg enzymatycznych reakcji metabolicznych odpowiedzialnych za rozkładanie szkodliwych substancji w organizmach owadów. PBO wzmacnia więc działanie substancji owadobójczych zawartych w preparacie.

Efekt działania jest natychmiastowy. Skuteczność preparatu została potwierdzona w testach laboratoryjnych. Próby przeprowadzone na owadach latających dały efekt 100 % skuteczności po 15 minutach od zastosowania sprayu.

Preparat jest bezzapachowy i bez dodatkowych substancji wonnych.

Substancje aktywne znajdują się w Aneksie, czyli są zaakceptowane do stosowania i sprzedaży w Unii Europejskiej. Oznacza to również akceptację właściwości tych substancji pod względem skuteczności oraz wpływu na środowisko naturalne, człowieka i zwierzęta (istnieje kompletne dokumentacja).

Opakowanie: 400 ml

Więcej o: