Katalog "Domy Rodzinne TRENDY 2016" już w sprzedaży

Przegląd aktualnych trendów, ranking największych hitów projektowych oraz TOP 100 najciekawszych domów energooszczędnych w standardzie NF40 - to wszystko czeka na czytelników w nowym katalogu Pracowni Projektowej ARCHIPELAG ?Domy Rodzinne TRENDY 2016?.

Hity projektowe – TRENDY 2016

Wiosenne wydanie katalogu „Domy Rodzinne TRENDY 2016” to zbiór topowych projektów z kolekcji Pracowni Projektowej ARCHIPELAG – najlepsze domy parterowe, piętrowe, z poddaszem użytkowym i poddaszem do późniejszej adaptacji, a także domy dwulokalowe oraz w zabudowie szeregowej i bliźniaczej – do wyboru wersje z garażem, bez garażu lub z wiatą. Na szczególną uwagę zasługują gorące nowości oraz cała kolekcja ENERGO PLUS, czyli projekty gotowe pod dopłaty w programie Prosument, które w standardzie wyposażono w zestaw energooszczędnych instalacji – pompę ciepła, system solarny oraz wentylację mechaniczną z rekuperacją.

Energooszczędnie i wygodnie

„Domy Rodzinne TRENDY 2016” to przede wszystkim budownictwo energooszczędne. Z końcem 2020 roku wejdzie w życie nowelizacja dyrektywy UE, która określa, że na terenie Wspólnoty Europejskiej będą wznoszone tylko budynki o praktycznie zerowym zapotrzebowaniu na energię. Z tego względu warto już dzisiaj wybrać dom zaprojektowany z myślą o jutrze – nowoczesny, przytulny i tani w utrzymaniu, który będzie nie tylko oszczędzał energię, ale także aktywnie ją pozyskiwał ze źródeł naturalnych. Po nowy katalog Pracowni Projektowej ARCHIPELAG koniecznie powinni sięgnąć wszyscy, którzy szukają domu energooszczędnego, zapewniającego najwyższy komfort cieplny i użytkowy.

Wskazówki dla budujących

Do lektury katalogu zachęca atrakcyjna forma prezentacji projektów – duże wizualizacje, pomocne oznaczenia, informacje o wersjach, kosztach budowy i zapotrzebowaniu domów na energię. Warto zajrzeć także do obszernej części z poradami ekspertów, w której architekci ARCHIPELAGU i specjaliści z branży podpowiadają jak budować energooszczędnie, sugerują, na co zwrócić uwagę podczas procesu budowlanego oraz doradzają, jakie materiały i technologie warto wybrać.
Co czeka na czytelników w nowym katalogu „Domy Rodzinne TRENDY 2016”?

- ponad 120 najpiękniejszych projektów domów

- najciekawsze nowości projektowe

- domy nowoczesne i energooszczędne w standardzie NF40

- projekty domów z dopłatą MdM

- kolekcja garaży i budynków gospodarczych

- nowoczesne trendy w architekturze i designie

- energooszczędne rozwiązania dla każdego projektu

- duże wizualizacje, czytelne rzuty

- rzetelne koszty budowy do każdego projektu

- porady architektów i specjalistów z branży budowlanej

- kupon rabatowy – 200 zł rabatu na wymarzony projekt domu.

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail. Zobacz PRZYKŁAD

Więcej o: