Stojak na papier toaletowy do eleganckiej i stylowej łazienki

Stojak na papier toaletowy to element, który znaleźć powinien się w każdej łazience. Odpowiednio dobrany może stać się nawet ozdobą tego wnętrza. W sklepach z dodatkami do łazienek można znaleźć stojaki w różnych kształtach, pasujące do różnych stylów aranżacji wnętrz. Radzimy jaki stojak na papier toaletowy wybrać, aby zdobił łazienkę i nadal pełnił swoje funkcje.

Biały stojak na papier toaletowy czy czarny stojak na papier toaletowy?

Stojak na papier toaletowy to bardzo ważny element wyposażenia łazienki. Przedmiot ten jest niezwykle funkcjonalny i pomaga w organizacji przestrzeni tego pomieszczenia. Właściwie dobrany stojak umożliwia wygodne przechowywanie papieru toaletowego w takim miejscu, by mógł być zawsze pod ręką. Ponadto, pomaga w zachowaniu porządku w łazience.

Stojak na papier toaletowy, poza funkcjonalnością, powinien cechować się wysoką estetyką. Najlepiej wybrać taki model, który swoim stylem i kolorem będzie pasował do aranżacji łazienki. Najbardziej uniwersalne, a tym samym najbardziej popularne, są bez wątpienia stojaki białe i czarne. Stojak na papier w jednym z tych kolorów nie wyróżnia się na tle innych elementów wyposażenia, dlatego polecany jest osobom, które raczej schować go z zasięgu wzroku.

Białe i czarne stojaki na papier najczęściej wykonane są z plastiku, jednak można znaleźć też takie stworzone z innych rodzajów materiału. Te najprostsze wyróżniają się korzystnymi cenami, choć zazwyczaj świadczą też one o ich jakości.

Stojak na papier toaletowy z półką i gazetownikiemStojak na papier toaletowy z półką i gazetownikiem fot. Fabryka Form

Stojak na papier toaletowy z półką: stojak na papier toaletowy i gazety

Stojak na papier toaletowy zazwyczaj kojarzony jest z prostym przedmiotem składającym się z rurki i podtrzymującej ją podstawki. Jednak współczesne stojaki mogą być wyposażone w dodatkowe udogodnienia, takie jak półki, na które można odkładać telefon, książki i gazety. Taki stojak na papier toaletowy jest wyjątkowo praktyczny i poprawia komfort domowników przebywających w łazience.

Stojak na papier toaletowy z półką jest propozycją idealną do większej łazienki, ponieważ zajmuje więcej miejsca, niż stojak tradycyjny. Jeśli tylko dysponujecie przestrzenią w tym pomieszczeniu, powinniście zastanowić się nad wyborem takiego stojaka.

Drewniany stojak na papier toaletowy: najpiękniejszy i najsolidniejszy stojak

Nie da się ukryć, że najpiękniejsze i najbardziej solidne dodatki do wnętrz to te wykonane z drewna. Wśród nich warto wymienić także drewniany stojak na papier toaletowy, który idealnie wpasuje się w aranżację w stylu skandynawskim. Łazienka wyposażona w drewniane elementy nabiera przytulnego charakteru i wprowadza do niej klimat znany z ośrodków SPA.

Drewniany stojak na papier toaletowy jest najbardziej efektownym rodzajem stojaków, toteż może pełnić rolę ozdoby wnętrza (nawet pomimo jego najważniejszej funkcji, jaką jest przechowywanie papieru toaletowego).

Praktyczny stojak na papier toaletowy i nie tylkoPraktyczny stojak na papier toaletowy i nie tylko fot. Bonami

Więcej o: